Začíname …

V živote veriaceho sa často stávajú udalosti, kedy Pán Boh viditeľným spôsobom prejaví svoju milosť a moc práve u tohoto konkrétneho veriaceho. Stávajú sa udalosti, ktoré sú akoby odpoveďou Pánovou na modlitby alebo kroky živej viery.

Svedectvá by mohli byť ako príbehy, alebo interwiew. Mohli by byť zbierané od konkrétnych veriacich našej farnosti.

V tomto okienku zamýšľam uverejňovať svedectvá práve o takýchto udalostiach. Je plán vydávať takéto svedctvá v písomnej forme na samostatných listoch vo formáte A4 (veľký zošit), pričom by mohli byť zadarmo. Po schválení duchovnými otcami farnosti by mohli byť takéto svedectvá k dispozícii na stolíku s tlačovinami v kostole sv. Ondreja.  Na projekte pracujem, a prosím o modlitby, aby sa podarilo splniť Božiu vôľu, ak to jeho vôľa bude.