eRko stretnutia pre deti vo farnosti

stretkoKeďže sa nám oteplilo, spolu s deťmi trávime na stretkách viac času i vonku. Zahrali sme sa v detskom parku, mali ministopovačku v centre mesta, tvorili sme ruženec, rozprávali sa o fatimských udalostiach a posledný májový týždeň sme sa so stretkom zapojili do celoslovenskej kampane “Vypni telku, zapni seba!”, ktorú sme ukončili opekačkou. Prišli i rodičia, ktorí pripravili oheň a chutné jedlo a my sme sa medzitým mohli zahrať rôzne hry.

Na našich stretkách sa deťom snažíme odovzdávať živú vieru, priblížiť im liturgický rok, jeho jednotlivé obdobia, spoznávame spolu čnosti, ktoré chceme žiť nielen na stretku, ale i v spoloČNOSTI :) Ako otvorené spoločenstvo chceme fungovať i naďalej, preto je u nás každé dieťa vítané! Prajeme všetkým farníkom Viac radosti!
Vaši eRkári.